Dlaczego warto zapisać się do POZ w Onkolmed?

Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Przychodnia Onkolmed Lecznica Onkologiczna w swojej ofercie posiada dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ). Aby móc go zrealizować prowadzone są w naszej przychodni:

Wiele z pacjentów zada sobie pytanie dlaczego zapisać się do naszego POZ? Poniżej przedstawiamy powody dla których warto dołączyć do Onkolmed.

Dostępność

  • zapewniamy opiekę lekarza rodzinnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00,

  • punkt pobrań materiału biologicznego do badań diagnostycznych czynny od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w godzinach 8.00-10.30,

  • w naszej przychodni oferujemy krótki czas oczekiwania na wizytę lekarską co pozwala dostać się na wizytę w czasie kiedy tego naprawdę pacjent potrzebuje.

Wysoka jakość obsługi

  • nasi lekarze rodzinni i pielęgniarki posiadają bardzo duże doświadczenie, regularnie uczestniczą w szkoleniach i kongresach medycznych,

  • na recepcji pracują panie, które w sposób profesjonalny doradzą i obsłużą pacjenta.

Miła atmosfera

  • dzięki miłemu i życzliwemu nastawieniu personelu do osób przychodzących do Onkolmed pacjenci z chęcią wracają do naszej przychodni i korzystają z naszych usług.

Aby wybrać swojego lekarza rodzinnego i pielęgniarkę należy osobiście wypełnić deklarację wyboru. Otrzymacie ją Państwo w rejestracji przychodni lub otworzycie korzystając z linku zamieszczonego poniżej. Z chwilą podpisania deklaracji macie Państwo prawo do korzystania z wszelkich świadczeń udzielanych w ramach umowy z NFZ.

POBIERZ DEKLARACJĘ WYBORU LEKARZA >>

POBIERZ DEKLARACJĘ WYBORU PIELĘGNIARKI >>

 

W celu umówienia się na konsultację u lekarza rodzinnego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010