Dlaczego warto zapisać się do POZ w Onkolmed?

Do zespołu Onkolmed Lecznica Onkologiczna dołączył bardzo dobry radioterapeuta lek. med. Mateusz Spałek. Zapraszamy na konsultacje.
Masz raka płuca i szukasz bardzo dobrego chemioterapeuty? Zapraszamy do lek. med. Katarzyny Zajdy. Umów wizytę już dziś pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Do zespołu Onkolmed dołączył bardzo dobry lekarz Elżbieta Wojciechowska-Lampka, specjalista onkolog kliniczny, hematolog, radioterapeuta. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Umów wizytę pod nr tel: 22 6434503 lub 797581010.
Zapraszamy do dr n. med. Ewy Anny Kosakowskiej, specjalisty onkologa klinicznego, chemioterapeuty i psychoonkologa. Wizyty można umawiać pod nr tel. 226434503 lub 797581010.

Przychodnia Onkolmed Lecznica Onkologiczna w swojej ofercie posiada dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ). Aby móc go zrealizować prowadzone są w naszej przychodni:

Wiele z pacjentów zada sobie pytanie dlaczego zapisać się do naszego POZ? Poniżej przedstawiamy powody dla których warto dołączyć do Onkolmed.

Dostępność

 • zapewniamy opiekę lekarza rodzinnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00,

 • punkt pobrań materiału biologicznego do badań diagnostycznych czynny od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w godzinach 8.00-10.30,

 • w naszej przychodni oferujemy krótki czas oczekiwania na wizytę lekarską co pozwala dostać się na wizytę w czasie kiedy tego naprawdę pacjent potrzebuje.

Wysoka jakość obsługi

 • nasi lekarze rodzinni i pielęgniarki posiadają bardzo duże doświadczenie, regularnie uczestniczą w szkoleniach i kongresach medycznych,

 • na recepcji pracują panie, które w sposób profesjonalny doradzą i obsłużą pacjenta.

Miła atmosfera

 • dzięki miłemu i życzliwemu nastawieniu personelu do osób przychodzących do Onkolmed pacjenci z chęcią wracają do naszej przychodni i korzystają z naszych usług.

Aby wybrać swojego lekarza rodzinnego i pielęgniarkę należy osobiście wypełnić deklarację wyboru. Otrzymacie ją Państwo w rejestracji przychodni lub otworzycie korzystając z linku zamieszczonego poniżej. Z chwilą podpisania deklaracji macie Państwo prawo do korzystania z wszelkich świadczeń udzielanych w ramach umowy z NFZ.

POBIERZ DEKLARACJĘ WYBORU LEKARZA >>

POBIERZ DEKLARACJĘ WYBORU PIELĘGNIARKI >>

 

W celu umówienia się na konsultację u lekarza rodzinnego skontaktuj się z placówką Onkolmed Lecznica Onkologiczna pod numerem telefonu: 226434503 lub 797581010

  lek. med. Alina Borowska

  lek. med. Alina Borowska
  Specjalizacja lekarza: 
  Lekarze Rodzinni

  lek. med. Agnieszka Witomska

  lek. med. Agnieszka Witomska
  Specjalizacja lekarza: 
  Lekarze Rodzinni

  lek. med. Jadwiga Mandziewska

  lek. med. Jadwiga Mandziewska
  Specjalizacja lekarza: 
  Lekarze Rodzinni

  Szanowni Pacjenci,

  Przed zapisem do onkologa bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zakresem działalności danego lekarza (każdy lekarz onkolog leczy inną część ciała). W przypadku problemu z wyborem właściwego specjalisty onkologa, prosimy o kontakt z Recepcją Onkolmed. Chętnie służymy pomocą. W celu prawidłowego zapisu do specjalisty, przeprowadzamy wywiad z Pacjentem. Mając tę wiedzę łatwiej jest nam zaoferować konkretną pomoc i wybór odpowiedniego lekarza.

  Ze względu na długą listę oczekujących w przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o wcześniejsze jej odwołanie. 

  Szanujmy się wzajemnie.