Strategia

Nasza placówka została założona, aby służyć pacjentom a w szczególności pacjentom onkologicznym. Misje, dla których powstaliśmy, realizujemy poprzez ciągłą analizę rynku usług medycznych. Pozwala to nam na poznanie aktualnych potrzeb pacjentów, dotarcie do jednych z najbardziej wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach i nawiązanie z nimi współpracy oraz dobór kierunków rozwoju Placówki.

Współpracujemy z koncernami farmaceutycznymi, by w momencie pojawiania się nowych leków i najnowszych form terapii przeciwnowotworowych realizować programy badawcze i w ten to sposób udostępnić je naszym pacjentom oraz mieć realny wpływ na przyszłość onkologii klinicznej.

SWOJĄ MISJĘ I CELE REALIZUJEMY RÓWNIEŻ POPRZEZ:

  • dysponowanie znakomicie wyselekcjonowanym i najbardziej profesjonalnym personelem oraz sprzętem medycznym, który zapewnia świadczenie usług według najwyższych standardów,
  • stały rozwój i umacnianie pozycji lidera na ogólnopolskim rynku usług medycznych,
  • umacnianie wysokiej pozycji wśród pracodawców poprzez zapewnianie pracownikom i współpracownikom ponadprzeciętnych warunków pracy, wynagrodzenia i rozwoju,
  • dbanie o atmosferę oraz aktywne dbanie o komfort, zaufanie Pacjentów i utrzymywanie z nimi pozytywnych i trwałych relacji.